SYKE Core Team



Terhi Immonen

CEO, Tribal chief
terhi@syketribe.fi
044 2522 642


Jenny Karlsson

Marketplace manager, collaborations
jenny@syketribe.fi
050 5928 884


Nelli Hokkanen

Account manager, sales
nelli@syketribe.fi
050 4434 395


Tuomas Immonen

CSO, Chief sales officer
tuomas@syketribe.fi
040 0615 399


Miika Karmitsa

CTO, Techno-shaman
miika@syketribe.fi


Aku Virtanen

Coaching manager
aku@syketribe.fi




Lähetä meille viesti






Muut yhteystiedot


Healthfactory Oy
2619009-2

Osoite
Healthfactory Oy
Näsilinnankatu 23 A 3
33210 Tampere

Verkkolaskutus
Yrityksen nimi: Healthfactory Oy
Y-tunnus: 2619009-2
Verkkolaskuosoite: 003726190092
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Paperilaskut
Healthfactory Oy
PL 88847
00063 LASKUNET

Laskut sähköpostilla
Healthfactory.FI.P.150711-0@docinbound.com

Asiakaspalvelu
info@syketribe.fi
050 5928 884



Haluatko kuulla lisää SYKE Triben ratkaisuista yrityksille?

Jätä tarjouspyyntö